Системи Everloc

Лінійка продуктів Everloc використовує унікальну запатентовану прикладну систему до охайного і легкого застосування на широкому спектрі поверхонь, щоб запропонувати безпрецедентну віддачу від вакуумної системи.
Як правило, вакуумні системи можуть бути застосовані тільки на гладких поверхнях, таких як скло. Наша система може використовуватися на найрізноманітніших господарських непористих поверхнях, у тому числі: кахель, дзеркало, скло, ламінат і багато інших.
Система Everloc не може бути застосована на пористому камені, такому як мармур і граніт.
Перевагою несущої здатності Everloc є те, що кожна вакуумна система може витримувати до 15 кг. Система Everloc підходить як для внутрішнього так і для зовнішнього використання.
Контактне силіконове кільце стійке до ультрафіолетового випромінювання і не буде руйнуватися, що забезпечує постійну потужність присмоктування в діапазоні температур від -20C до +60C.
Вакуумні системи Everloc можуть бути легко зняті після тривалого періоду часу, не залишаючи ніяких слідів, може бути легко очищена і здатна до негайного використання в іншому місці.

medium_ring_bis_E

Коли система притиснута, силіконове кільце спочатку прилипає до поверхні і створює герметичність навколо присоски.

El_Handling1

Потім, вакуум створюється системою за допомогою обертального руху, стає герметичною, водонепроникною і ретельно прикріпленою.

El_Handling2

Система очищуються під проточною водою з милом, і потім одразу готова до роботи в іншому місці.

El_Handling3
система призначена для встановлення в ідеальних умовах та повинна використовуватися
тільки згідно до керівництва.

Максимальна несуща здатність ваги системи буде змінюватися від поверхні до поверхні. Цей продукт призначений для використання так, як ілюстровано в інструкції використання.

Компанія Everloc не несе відповідальності за будь-які збитки в результаті використання або неправильного використання продукту. Не перевантажуйте засіб.

 

Без інструментів

Без свердління

Без шуруповертів

 

nodrill